Bingo


Co to jest bingo?

Bingo - gra, w której gracze zakreślają losowo wybrane liczby, gdy pojawiają się one na planszy o rozmiarach 5x5, która jest wydrukowana na papierze lub stworzona elektronicznie. Pierwsza osoba mająca ułożony określony wzór z zakreślonych liczb jest zwycięzcą i wykrzykuje "Bingo!", informując innych o wygranej.


Opis gry
Każdy gracz otrzymuje planszę z siatką zawierającą kombinację liczb i, w niektórych krajach, puste pola. Zwycięzca ogłasza uformowanie się wzoru na planszy. W każdej turze prowadzący wylosowuje numerowaną kulę z pojemnika i ogłasza liczbę wszystkim graczom. Kula jest odkładana na bok, aby nie mogła być wylosowana ponownie. Każdy gracz szuka na swojej karcie wylosowanej liczby i, jeżeli ją znajdzie, zaznacza ją.
Prowadzący kontunuuje wyczytywanie liczb dopóki któryś z graczy nie uformuje określonego wzoru na swojej planszy (jedna linia, dwie linie, cała plansza) i nie wykrzyczy bingo.

Czy w bingo mozna grać na pieniądze
Oczywiście - o to głównie chodzi. Oprócz rywalizacji z innymi graczami możesz też grać na pieniądze - jest to bardzo popularne na całym świecie

Gdzie mogę grać w Bingo?
W Polsce w Bingo nie jest jeszcze bardzo popularną rozrywka jednak daje się zauważyć powstawanie nowych salonów gier. Niestety narazie salony te są czynne tylko w dużych miastach. Co pozostaje innym ? Oczywiście internet - Coraz więcej firm otwiera internetowe salony bingo - w tym też takie gdzie komunikujemy się w języku Polskim np expekt lub Betsson

Czy grając w internecie mogę liczyć na bonusy takie jak w zakładach sportowych, keno , kasynie?
Oczywiście tak - w tej chwili największy bonus w bingo oferuje Betsson bingo i wynosi on aż 400 zł!!Ponizej jego założenia.

Betsson Bingo Bonus 400 zł- opis

Zarejestruj konto przez ten link i wpłać pieniądze na Betsson Bingo a my ją zwiększymy o 100%!
Bonus zostanie dodany na Twoje konto Bingo jak tylko zakupisz swoje kupony Bingo na równowartość swojej pierwszej wpłaty. Np.
- jeżeli Twoja pierwsza wpłata wyniesie 50 zł, otrzymasz 50 zł bonusu na swoje konto Bingo w momencie, gdy zakupisz kupony Bingo na kwotę 50 zł łącznie.
- jeżeli Twoja pierwsza wpłata wyniesie 400 zł, otrzymasz 400 zł bonusu na swoje konto Bingo w momencie, gdy zakupisz kupony Bingo na kwotę 400 zł łącznie.
- jeżeli Twoja pierwsza wpłata wyniesie 600 zł, otrzymasz 400 zł bonusu na swoje konto Bingo w momencie, gdy zakupisz kupony Bingo na kwotę 400 zł łącznie.

Odbierz swój bonus